Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

3 posters

Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  Frexcho Вто Окт 09, 2012 6:20 pm

• Годините ви ? - 16
• Никнейм в сървъра ? - ftw | Frexcho
• С какво ще подпомогнете за развитието на сървъра? - Ще играя доста редовно. Ще следя играчите за hack/cheat и най - вече ще гледам да съм справедлив администратор. Също бих могъл да разпространя сървъра.
• От колко време посещавате сървъра ? - От скоро, бих казал 1 седмица. Но забелязах, че админи няма често и това е 1 от причините да пускам тази кандидатура, защото знам, че мога да бъда 1 по - добър админ.
• По колко време ще отделяте за сървъра и форума ? - Може би около 7 часа дневно.
• Бил ли сте някъде Сървър/Тестов Админ? ( ако сте били къде ? ) - Преди бях в познатата ви верига GGN бил съм и в Danger-cs.eu.
• Имате ли познания за AMXXMOD-a ? - Разбира се! Даже доста познавам мода.
• НЕ трябва да сте член на друга верига ! - Бях спрял да играя играта, докато не ми казаха за вашата нова верига, така, че за сега нямам.
• Skype или E-mail за връзка. - Skype - frex_99

Frexcho
Потребители
Потребители

Брой мнения : 3
Join date : 09.10.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  *Johnny* Сря Окт 10, 2012 10:41 am

Такаа... Първо на линия съм всеки ден по 3-4 часа, така че има админ ... Второ прочети правилата , защото
пише, че трябва да сте активен в форума и сървърите, а като гледам това ти е първото мнение! Съжалявам, но за сега съм ПРОТИВ Smile
*Johnny*
*Johnny*
Модератор
Модератор

Брой мнения : 65
Join date : 29.08.2012
Age : 25
Местожителство : Поморие

http://Dark-Gaming.tk

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  Frexcho Сря Окт 10, 2012 1:08 pm

*Johnny* написа:Такаа... Първо на линия съм всеки ден по 3-4 часа, така че има админ ... Второ прочети правилата , защото
пише, че трябва да сте активен в форума и сървърите, а като гледам това ти е първото мнение! Съжалявам, но за сега съм ПРОТИВ Smile
Виждаме те по колко време си на линия! Да първо ми е защото вчера вечерта преди да си легна се регистрирах да пусна кандидатурата. Smile

Frexcho
Потребители
Потребители

Брой мнения : 3
Join date : 09.10.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  *Johnny* Сря Окт 10, 2012 3:18 pm

Недей ми говори! Айде като си толко остроумен да питаме другите играчи в сървъра а ?! И само да ти кажа не ме интересува че си се регистрирал снощи.. Да си се регнал по-рано за да си активен в форума!
*Johnny*
*Johnny*
Модератор
Модератор

Брой мнения : 65
Join date : 29.08.2012
Age : 25
Местожителство : Поморие

http://Dark-Gaming.tk

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  Frexcho Сря Окт 10, 2012 5:43 pm

*Johnny* написа:Недей ми говори! Айде като си толко остроумен да питаме другите играчи в сървъра а ?! И само да ти кажа не ме интересува че си се регистрирал снощи.. Да си се регнал по-рано за да си активен в форума!
Мисля, че съм достатъчно активен за сега. Би ли ми казал как да съм по - активен при положение, че аз наскоро разбрах за форума. А колкото до това да питаме играчите, не мисля, че има играч който да защити мен - АЗ ВСЕ ОЩЕ СЪМ ОБИКНОВЕН ИГРАЧ. Не очаквам хора който дори не ме познават да заемат моята страна пред тази на 1 администратор - никой не е толкова глупав дето се вика да го изяде заради другия, така, че не можеш да ми спориш при положение, че играя от 1 седмица, а днес те видях за първи път в игра. И моля запази добрия тон! Embarassed

Frexcho
Потребители
Потребители

Брой мнения : 3
Join date : 09.10.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  SchooL Чет Окт 11, 2012 10:54 am

Frexcho написа:
*Johnny* написа:Недей ми говори! Айде като си толко остроумен да питаме другите играчи в сървъра а ?! И само да ти кажа не ме интересува че си се регистрирал снощи.. Да си се регнал по-рано за да си активен в форума!
Мисля, че съм достатъчно активен за сега. Би ли ми казал как да съм по - активен при положение, че аз наскоро разбрах за форума. А колкото до това да питаме играчите, не мисля, че има играч който да защити мен - АЗ ВСЕ ОЩЕ СЪМ ОБИКНОВЕН ИГРАЧ. Не очаквам хора който дори не ме познават да заемат моята страна пред тази на 1 администратор - никой не е толкова глупав дето се вика да го изяде заради другия, така, че не можеш да ми спориш при положение, че играя от 1 седмица, а днес те видях за първи път в игра. И моля запази добрия тон! Embarassed

1. Прочети правилата!
2. НЕ спами в една и съща тема!
3. "Johnny" е втори главен , тоu решава дали ще си Aдмин!
4. Получаваш 10% наказание
5. ОТХВЪРЛЕН!
6. кандидатурата ти не е по правилата

SchooL
SchooL
Администратор
Администратор

Брой мнения : 234
Join date : 28.04.2012

http://dark-gaming.tk

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho Empty Re: Кандидатура за администратор: ftw | Frexcho

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите